close

Aanbod

Verzenden


* verplichte velden

Almanzor II, Half vrijstaande villa’s in Font del Llop Golf Resort

Ref. Villa CB SilEs AlmaII 291 ID: 9498

€ 489.000
Slaapkamers: 3
Badkamers: 2
Opp. woning: 118m2
Opp. perceel: 251m2
Opp. terras: 37m2
Tuin: Privé tuin
Zwembad: Privé zwembad
Berging: Ja

Gelegen in een adembenemend stukje natuur aan de Costa Blanca biedt de nieuwe fase van de halfvrijstaande villa’s Almanzor II een unieke woonervaring in het Font del Llop Golf Resort.

Elke villa beschikt over een privétuin met zwembad, een ruim terras op de eerste verdieping met panoramisch uitzicht op de omliggende natuur en golfbaan en een parkeerplaats op eigen perceel. Binnenin geniet u van een lichte en open woonruimte, drie comfortabele slaapkamers, twee badkamers met vloerverwarming, een afzonderlijk gastentoilet en een volledig uitgeruste keuken met hoogwaardige inbouwapparatuur. Dankzij de inbegrepen airconditioning bent u verzekerd van een aangenaam binnenklimaat.

Het Font del Llop Golf Resort is meer dan alleen een woonlocatie; het is een levensstijl. Gelegen in een natuurlijke vallei, omringd door beekjes, meren en weelderig groen, vormt het resort een oase van rust voor zowel golfers als natuurliefhebbers. De uitdagende 18-holes golfbaan is geschikt voor zowel beginnende als ervaren spelers en vormt het kloppende hart van de residentie. Daarnaast biedt de omgeving tal van mogelijkheden voor wandelen, fietsen en andere buitensporten.

De ligging van dit project is ideaal: op slechts 10 minuten rijden van de luchthaven van Alicante en met een vlotte verbinding naar het centrum van de stad. Ook de uitgestrekte zandstranden van de Costa Blanca zijn gemakkelijk bereikbaar.

Eigenschappen villa’s:

  • 3 Slaapkamers
  • 2 Badkamers
  • 1 Gastentoilet
  • Bebouwde oppervlakte: 118 m²
  • Perceel: van 251 m² tot 389 m²
  • Overdekt terras: 17 m²
  • Terras op de eerste verdieping: 20 m²
  • Autostaanplaats op het perceel
  • Berging
  • Privaat zwembad

Prijzen van 489.000 euro tot 650.000 euro

Eigenschappen villa 1, gelegen op een hoek:

  • 3 Slaapkamers
  • 3 Badkamers
  • 1 Gastentoilet
  • Bebouwde oppervlakte: 120 m²
  • Perceel: 271 m²
  • Overdekt terras: 18 m²
  • Terras op de eerste verdieping: 17 m²
  • Autostaanplaats op het perceel
  • Berging
  • Privaat zwembad

Prijs: 639.000 euro

Of u nu op zoek bent naar een permanente woonplaats, een vakantieverblijf of een investering in een exclusieve en goed gelegen regio: deze halfvrijstaande villa’s bieden een unieke kans.


Onder voorbehoud van eventuele prijswijzigingen.

Bezoek/infoaanvraag

Wenst u meer informatie over dit project, gelieve dan dit formulier in te vullen. Wij houden u zo snel mogelijk op de hoogte.

Verzenden


* verplichte velden