04.08.2023

Hip Estates zoekt Kantoorverantwoordelijke en Sales Manager Spaans Vastgoed

Hip Estates, de pionier en marktleider in de verkoop van Spaans vastgoed in België, is op zoek naar een getalenteerde Kantoormanager voor ons groeiende kantoor in België!

Getalenteerde Kantoorverantwoordelijke

Functieomschrijving:
Ben jij een geboren leider met een passie voor vastgoed en het inspireren van mensen? Dan is deze functie als Kantoormanager bij ons in België op jouw lijf geschreven! Als Kantoormanager krijg je de verantwoordelijkheid over het organiseren en leiden van ons team en het administratieve beheer van ons kantoor in België.

Daarnaast geef je leiding aan ons verkoopsteam, dat zich zowel in België als Spanje bevindt. Jij stimuleert hun persoonlijke groei en zorgt voor voortdurende professionele ontwikkeling. Door middel van inspirerend leiderschap bouw je een sterk en efficiënt team op.

Ook neem je de algemene planning en organisatie van het kantoor voor jouw rekening. Je houdt de resultaten van het team nauwlettend in de gaten en zorgt ervoor dat deze bijdragen aan onze ambitieuze doelstellingen. Als belangrijke communicatieschakel tussen het kantoor, de medewerkers en de directie speel je een essentiële rol in onze organisatie.

Daarnaast volg je actief de ontwikkelingen in de markt en implementeer je het groepsbeleid op kantoorniveau.

Profiel:
Je beschikt over een hoger diploma of gelijkwaardige ervaring.
We zoeken iemand met uitstekende communicatieve vaardigheden. Als je ervaring hebt in people management, coördinatie of project management, is dat zeker een pluspunt.
Je werkte reeds in een sales omgeving.
Concrete ervaring in de vastgoedsector is een must.
Kennis van de Spaanse vastgoedmarkt en in het bezit zijn van een BIV-nummer is een sterk pluspunt.
Organisatie en planning zitten in jouw DNA en je computerskills zijn on point.
Je maakt je vlot verstaanbaar in het Engels. Spreek jij bovendien een mondje Spaans dan is dat mooi meegenomen.

Aanbod:
Jij wordt de drijvende kracht achter ons kantoor in België! (Schilde)
Je kunt rekenen op een vast contract of de mogelijkheid om als zelfstandige te werken (indien in het bezit van een BIV-nummer).
Je stapt in een uitdagende job met verantwoordelijkheid en flexibiliteit, ondersteund door ons team.
Een hecht team waar open communicatie en nauwe samenwerking centraal staan.
We bieden aantrekkelijke voordelen, waaronder maaltijdcheques en onkostenvergoeding.

Interesse?
Stuur een motivatie en cv naar [email protected]

Hip Estates is op zoek naar een enthousiaste en gedreven salesmanager om ons dynamische team te versterken. Met een schat aan ervaring en een reputatie voor maatwerk, zijn wij de referentie in de Spaanse vastgoedsector. Als jij klaar bent om je carrière naar nieuwe hoogten te tillen, verwelkomen wij jou graag in ons geweldige team.

Ambitieuze Vastgoedmakelaar/Salesmanager - Spaans Vastgoed

Functieomschrijving:
Ben jij op zoek naar een flexibele baan in de vastgoedsector? Wij hebben een uitdagende rol beschikbaar voor een enthousiaste salesmanager die geen angst heeft om potentiële klanten te benaderen. Als vertegenwoordiger neem je actief contact op met nieuwe prospects om afspraken te regelen.

De rol van salesmanager bij ons gaat verder dan enkel telefonische prospectie. Naast het voeren van boeiende telefoongesprekken, krijg je de kans om face-to-face gesprekken aan te gaan op ons kantoor. Hierbij breng je niet alleen je enthousiasme en overtuigingskracht over, maar luister je ook naar de behoeften en wensen van potentiële klanten. Maar dat is nog niet alles – als salesmanager fungeer je als een brug tussen ons hoofdkantoor in België en onze toegewijde salesmanagers in Spanje.

Jouw rol omvat twee belangrijke aspecten: een commercieel en een administratief gedeelte. Enerzijds neem je contact op met nieuwe klanten die informatie hebben opgevraagd over vastgoed in Spanje, met als doel hen te informeren en te overtuigen. Anderzijds ben je verantwoordelijk voor de nauwkeurige administratieve opvolging in ons CRM-systeem. Met jouw uitstekende communicatieve vaardigheden weet je bij elk telefoongesprek de klant op een vriendelijke en professionele manier te adviseren en te overtuigen.

Je werkt vanuit ons kantoor in Schilde, waar je commercieel gerichte telefoongesprekken voert en streeft naar het plannen van afspraken die bijdragen aan het behalen van jouw targets.

Profiel:
Je straalt vertrouwen uit en dankzij je klantvriendelijkheid voelen mensen zich vanzelf op hun gemak bij jou.
Je weet wat telefoneren is en dat schrikt je niet af, integendeel.
De klant de juiste info verschaffen, luisteren en analyseren wat de behoefte van de klant zijn.
Je bent communicatief sterk.
Je hebt al commerciële ervaring en je wil jezelf hoe dan ook elke dag verbeteren.
Je werkt zelfstandig en je bent loyaal.
Je bent dynamisch en neemt de dingen graag in handen.
Jouw ideale werkdag begint niet per se om 9 uur en stopt niet noodzakelijkerwijs om 17 uur.
Je bent Nederlandstalig (je kan ook perfect Nederlands spreken en schrijven). Engels is een pluspunt!
Vlot met computertoepassingen.
Een BIV-nummer is aangewezen.
Kennis van de Spaanse vastgoedmarkt is sterk aangewezen.
Je draagt onze merkwaarden uit en bouwt zo mee aan onze verdere groei.

Jobgerelateerde competenties:
De klantenwerving administratief opvolgen en het team informeren
De gegevens over de activiteiten van de dienst of de organisatie opvolgen en analyseren. Een vooruitgangstraject voorstellen
Een bijdrage leveren aan de commerciële en marketingstrategie van de onderneming

Persoonsgebonden competenties:
Resultaatgerichtheid
Klantgerichtheid
Zelfstandigheid
Commercieel zijn
Communiceren

Aanbod:
Een ambitieuze job die je de kans geeft je talent te ontwikkelen.
Reeds meer dan 25 jaar actief op de Spaanse vastgoedmarkt
Een aantrekkelijk loon als bediende of als zelfstandige met BIV nummer
Een fijne werkplek binnen een geweldig team

Interesse?
Stuur een motivatie en cv naar [email protected]

Deze website maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te verbeteren. Door verder te surfen, stemt u in met ons cookie-beleid. Meer info
OK